Gerbiami pacientai ir jų artimieji,

 

         VšĮ Šiaulių rajono pirminės sveikatos priežiūros centras palaiko Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos iniciatyvą korupcijos prevencijos sveikatos sistemos srityje ir pasisako prieš neteisėtus mokėjimus medicinos darbuotojams. Teisinę atsakomybę užtraukia ne tik neteisėto atlygio (piniginio, daiktinio ir kt. paėmimas), tačiau ir jo davimas.
 

         Geriausia padėka medikui – Jūsų šypsena ir geras žodis. Raginame neoficialiais mokėjimais nežeminti nei savo, nei medicinos darbuotojų orumo, o susidūrus su korupcijos apraiškomis, informuoti įstaigos direktorių ar asmenį, atsakingą už korupcijos prevenciją.

 

Pagarbiai,

VšĮ Šiaulių rajono PSPC direktorė

 

 

    

       Jei susidūrėtė su korupcinio pobūdžio veika VšĮ Šiaulių rajono PSPC, apie įvykį galite pranešti VšĮ Šiaulių rajono PSPC Direktoriui +370 661 77090 arba elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

        Atsakingas asmuo už korupcijos prevencija vyriausioji dolumentų valdymo specialistė Jurgita Šiurkuviene, mob. +370 678 48191, el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

 

Korupcijos prevencijos programa

Korupcijos prevencijos priemonės

Korupcijos pasireiškimo tikimybės vertinimas

Darbuotojų elegesio kodeksas

Darbuotojų, susidūrusių su galima korupcinio pobūdžio nusikalstama veikla, elgesio taisyklės

Dovanų perdavimo, vertinimo, registravimo, saugojimo ir eksplotavimo tvarka

Paramos priėmimo, skirstymo, apskaitos, panaudojimo ir viešinimo tvarka

Privačių interesų deklaravimo tvarka

Baudžiamoji atsakomybė

 

 

VšĮ Šiaulių rajono PSPC pasitikėjimo tel.+370 675 65880, el.paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministerijos pasitikėjimo tel. +370 800 66004, el.paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

STT "karštosios linijos" tel.: +370 5 2663333, el.paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

 

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

 

 

 

 

JSN Medis 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework