Gerbiami pacientai ir jų artimieji,

 

         VšĮ Šiaulių rajono pirminės sveikatos priežiūros centras palaiko Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos iniciatyvą korupcijos prevencijos sveikatos sistemos srityje ir pasisako prieš neteisėtus mokėjimus medicinos darbuotojams. Teisinę atsakomybę užtraukia ne tik neteisėto atlygio (piniginio, daiktinio ir kt. paėmimas), tačiau ir jo davimas.
 

Geriausia padėka medikui – Jūsų šypsena ir geras žodis. Raginame neoficialiais mokėjimais nežeminti nei savo, nei medicinos darbuotojų orumo, o susidūrus su korupcijos apraiškomis, informuoti įstaigos direktorių ar asmenį, atsakingą už korupcijos prevenciją.

 

Pagarbiai,

VšĮ Šiaulių rajono direktorė

Vilma Plaušinaitienė

 

       Atsakomybę už nustatytas korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas nustato Lietuvos Respublikos baudžiamasis kodeksas.

       Jei susidūrėtė su korupcinio pobūdžio veika VšĮ Šiaulių rajono PSPC, apie įvykį galite pranešti VšĮ Šiaulių rajono PSPC Direktoriui telefonu: (8 41)582954 arba elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., arba kreiptis į VšĮ Šiaulių rajono PSPC sekretoriatą adresu: Basanavičiaus g. 6, Kuršėnai.

 

Dėkojame už Jūsų pasitikėjimą.

 

Korupcijos prevencijos planas

Korupcijos prevencijos priemonės

Korupcijos vertinimas

 

Jei esi valstybės tarnautojas (ar jam prilygintas asmuo) ir susidūrei su korupcija

 

VšĮ Šiaulių rajono PSPC pasitikėjimo tel.+370 675 65880, el.paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministerijos pasitikėjimo tel. +370 800 66004, el.paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

STT "karštosios linijos" tel.: +370 5 2663333, el.paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

 

 

 

 

 

JSN Medis 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework